EN TR

Hakkımızda

29 yıldır gıda sektörü içerisinde bulunan şirketimiz 2015 yılında girmiş olduğu bu yeni sektörde ekmek ham maddeleri ve tarım ürünleri üzerine çalışmaya başlamıştır.Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvenle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Üretimin gerçekleştiği fabrikamız dışında,İstanbul/Pendik te kurduğu ofis ve depo bölümleri ile hizmet sınırlarını geliştirme adına önemli bir adım atmış olan CML Gıda ekmek üretim sektörü’nde faaliyet gösteren kurumsal firmalarla yaptığı iş ortaklıklarıyla birlikte sektörde ki yerini ilerletmiştir.

Ağırlıklı olarak ekmek ham madde üretimi yapan firmamız, ezme grubu,un grubu,kırma grubu,temizlenmiş tahıl grubu ,kuş yemi ürünleri ve bazı özel ürünlerin yer aldığı ürün ağacına sahiptir.Buna ek olarak FreshLife markasıyla Oksijen Emici(OxygenAbsorber) adlı ürünü piyasaya sürerek başta gıda ürünleri olmak üzere bir çok ürün grubunun raf ömrünün doğal yoldan uzatılmasına yardımcı olmaktadır.FreshLife ile müşteriye sunulan ürünler çok daha sağlıklı ve taze olacaktır.

CML Gıda çalışmalarına tüm hızla ve yüksek kalite ile sürdürmekte ve müşterilerine yüksek verimde kaliteli, çağdaş ve sağlıklı hizmet sağlayabilmek amacıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Vizyon

CML Gıda olarak vizyonumuz, bizi biz yapan değerlerden hiç bir zaman sapmadan,doğru bildiğimiz yolda iş ortaklarımızla birlikte fikir alışverişinde bulunarak, bu güne kadar geldiğimiz gibi gelecekte de aynı şekilde devam ettirerek varlığımızı sürdürmektir.

Misyon

Uzun yıllardır taşıdığımız dürüstlük ve sadakat ilkelerinden ödün vermeden müşterilerimize en güvenilir, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunabilmek en birincil hedefimizdir. Daha saf bir bir deyişle kalite, fiyat ve dağıtım konularında tüm rakiplerimizden daha iyi konumda olmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak çalışmalarımıza son hız ve güvenle devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri